Společnost byla založena v roce 2004 a nabízí různé služby v oblasti servisu a podpory, týkající se obchodních aktivit se surovinami. V této souvislosti se ACI považuje za specialistu na rozhraní mezi průmyslem a obchodem, příp. odbytovými společnostmi.

V důsledku rozsáhlych změn, odehrávajících se od roku 2008 především na evropských finančních trzích a také v neposlední řadě kvůli stoupající poptávce po surovinách, které uchovávají svou hodnotu, se společnost ACI v roce 2011 rozhodla zaměřit se na trh s drahými kovy.

Za tímto účelem byla v roce 2012 spolu s vedoucím poskytovatelem IT služeb pro odbytové společnosti a speciální banky vyvinuta vlastní realizační platforma pro drahé kovy, především pro zlato. V centru pozornosti přitom není jen transparentnost ve spojení s profesionálním zpracováním informací, ale také vytvoření profesionální a současně maximálně uživatelsky přátelské plochy pro vkládání a přístup, určené pro spotřebitele.

Vytvořená realizační platforma má k dispozici různé možnosti volby mezi strategiemi nákupu a místy uskladnění. Při selektivním výběru partnerských společností a bank je kvalita, jistota a udržitelnost nákupů surovin, učiněných klienty, na prvním místě.

Christian Pohl
Management

Klaus Schönfelder
Management

Vaše výhody – Naše služby

  Ověřená kvalita zlata
  Atraktivní kupní cena
  Diskrétnost a bezpečnost
  Přímý přístup k Vašemu osobnímu účtu online
  Nekomplikovaná realizace
  Možnost sám/sama určit nákup a prodej
  Individuální možnosti výběru při uskladnění a dodávce Vašeho depozitu
  Transparentnost a přístup k aktuálním informacím o trhu